جوانسازی و ترمیم پوست

هرکس فارغ از سن و جنسیت به دنبال راهکاری است تا طراوت و شادابی پوست خود را حفظ کند و اثرات پیری را بزداید. برای این منظور روشهای مختلفی وجود دارد که به برخی از آنها می پردازیم

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین شیوه های درمانی برای از بین بردن جای بسیاری از جراحتهای پوستی می باشد که بعنوان یکی از روشهای درمان غیر تهاجمی لحاظ می شود.

این روش عمدتا برای رفع چین و جروک و جوانسازی پوست، درمان جای جوش و آکنه و کاهش میزان ترک های حاملگی یا چاقی/لاغری کارایی موثری دارد

میکرودرم

میکرودرم صورت یک روشی برای پاکسازی و جوانسازی پوست صورت است. بدون اینکه عمل باز روی زیباجو انجام شود تمام سلولهای مرده سطح پوست را از بین می برد و به شادابی و سلامت پوست کمک می کند.

پلاسما جت

پوست بدن انسان در معرض انواع آسیب و آلودگی قرار دارد و به همین دلیل خیلی زودتر از دیگر قسمت ها جوانی و طراوت خود را از دست می دهد که گاها باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می شود. از جمله روشهایی که برای برگرداندن زیبایی و سلامت پوست وجود دارد پلاسما جت است.

در فرایند پلاسماجت آب رسانی به پوست سریع تر می شود و می توان چین و چروک ناشی از افزایش سن، افتادگی، آکنه و جای زخم و بریدگی را از بین برد. این کار کاملا سرپایی و بدون نیاز به بستری انجام می شود. بدلیل درد نداشتن و عدم نیاز به برش، روش پلاسماجت روشی محبوب و بسیار پرکاربرد است.

سابسیژن

سابسیژن یکی از روشهای درمان جای زخم و آکنه است. در این شیوه درمانی پزشک با استفاده از یک وسیله تیز و برنده، قسمت آسیب دیده را که موجب از بین بردن و آسیب دیدن بافتهای سالم کناری هم می شود را بر می دارد. با انجام این کار تولید کلاژن در منطقه مورد نظر چندین برابر افزایش یافته و جای زخم به مرور زمان بهبود می باید.